Reges

Adregé heeft de volgende Reges:

Joey
Storm sinds 2012
studie Bouwkunde
geboortedatum 21 februari 1990
e-mail joey@adrege.nl
Joyce
Storm sinds 2012
studie geen
geboortedatum 18 januari 1991
e-mail joyce@adrege.nl
Maayo
Storm sinds 2012
studie Industrial Design
geboortedatum 17 maart 1991
e-mail maayo@adrege.nl
Vincent
Storm sinds 2012
studie is overrated
geboortedatum 8 maart 1991
e-mail vincent@adrege.nl
Anouska
Storm sinds 2014
studie Sociale Geografie & Planologie
geboortedatum 22 november 1994
e-mail anouska@adrege.nl

 

 

 

 

 

Adregé heeft de volgende oud leden:

Nynke
Storm sinds 2015
studie Industrial Design
geboortedatum 11 december 1996
e-mail nynke@adrege.nl